Banes me qira ne Dardani te sheshi “Bill Klinton”

€ 300
Në Ofertë / Zbritje
ID62152
LlojiBanesa
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme75 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Banes me qira ne Dardani te sheshi Bill Klinton Banesa eshte ne Dardani te sheshi Bill Klinton, ne katin e pare, eshte e mobilar ne tersi me kushte te mira banimi, dhe ka kete renditje:

– Sallonin,

– Kuzhinin e veqant,

– 2 dhoma te gjumit, dhe

– Banjon.

 

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 612 222 Viber

e-mail: sali@access-ks.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
60
ID
161708
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 220
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
156174