Banes me qira ne Fushë Kosovë

€ 200
Në Ofertë / Zbritje
ID57843
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme55 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Leshoj banesen me qera ne Fushe Kosove, rr. Dardania te fitnesi Fivestar.
Banesa gjendet ne katin e 7 ka lift, ka dhom te fjetjes kuzhin nuk ka eshte ndertim i ri dhe ka ket renditje.

Sallon me kuzhin

-1 dhom gjumi

-Banjon dhe ballkonin

Për të parë më shumë oferta, vizito website-in: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00

Tel:
+38649/615-666 + viber
049/615-666
e-mail: info@access-ks.co

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
154112
TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
158343
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
50
ID
158503
Kontrata
Me Qera