Banes me qira ne Fushe Kosove afer “Mihal Grameno”

€ 230
Në Ofertë / Zbritje
ID86095
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme76 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Banesa eshte ndertim i Ri  dhe ndodhet afer shkolles “Mihal Grameno”, e po sa leshuar per banim, eshte e mobiluar ne tersi me kushte shume te mira banimi , ne katin e 2 -te. Banesa ka kete renditje:

 • Salloni me kuzhine,
 • 2 dhoma te gjumit,
 • Banjo,
 • Ballkon dhe
 • Depo.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
+38349/ 615 666+ Viber

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
85
ID
170952
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
ID
165717
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
175687
Kontrata
Me Qera