Banes me qira ne Fushe Kosove te AL Trade per ball Bau Marketit

€ 250
Në Ofertë / Zbritje
ID86018
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme80 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Banesa eshte ndertim i Ri, e po sa leshuar per banim, eshte e mobiluar ne tersi me kushte shume te mira banimi dhe e pa banuar me heret, ne katin e 7 i ka dy lifta. Banesa ka kete renditje:

 • Salloni me kuzhin,
 • 2 dhoma te gjumit,
 • Banjo,
 • Ballkon dhe
 • Depo (shpajez).

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
+38349/ 615 666+ Viber

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 51,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
77.8
ID
184654
Kontrata
Shitje
TOP
€ 320
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
85
ID
276741
Kontrata
Me Qera