Banes me QIRA në Fushë Kosovë të kompleksi Eliza

€ 200
Lokacioni:
Hapsira e brendshme: 90 m2
Type: Banesa
Statusi: Me Qera
Dhoma fjetje: 2
Banjo: 1
Garazhda:
>

Banesa ka sipërfaqe prej 90.6m², në katin e 8-te në Fushë Kosovë më saktësisht në Rr.”Dardania” në kompleksin Eliza afër pompes Kastrati . Banesa eshte ndertim i Ri, e mobiluar pjesërisht siq shifet edhe ne fotot.

Ka këtë rënditje :

– Salloni me Kuzhine ;
– 2Dhoma e gjumit ;
-Depo;
– banjo;
-Koridor;
– 2Ballkona.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:049/ 615 666 + Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

  • Ashensor

Similar properties

TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
184730
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 46,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
60
ID
174833
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 330
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
65
ID
192720
Kontrata
Me Qera

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *