Lëshohet me QIRA Banesa në Kalabri (Emshir) tek Lesna + Garazha

€ 180
Në Ofertë / Zbritje
ID71626
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme62 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1
Garazhda1

Përshkrimi

Lëshohet me qira banesa në Kalabri ,në  objektin e Kompanisë Lesna , në afërsi tëmarketit Depo dhe ka per ball edhe Marketin Tregu Ditor. Banesa është ndertim i Ri, është e pa mobiluar ,  ne perjashtim të kuzhines të cilen e ka te montuar sic edhe shifet ne foto dhe një dollap për garderob e cila gjendët në koridor.

Ka këtë rënditje:

 • Salloni bashk me Kuzhinë;
 • 1 dhomë te gjumit;
 • Banjo ; dhe
 • Ballkon.

Banesa po ashtu ka edhe Garazh, cmimi me garazhdë eshte 200 Euro.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/ 622 330 Viber
e-mail: burim@access-ks.com

 

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 25,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
34
ID
132810
Kontrata
Shitje
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
166315
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 77,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
115
ID
172932
Kontrata
Shitje