Banesë me QIRA në Lagje të Muhagjerëve Rr.”Lord Bajron”

€ 200
Në Ofertë / Zbritje
ID79378
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme40 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Leshohet banesa me QIRA në Lagje të Muhagjerëve Rr.”Lord Bajron” afer Ambasdes se Zvicres,Banesa ka një sipërfaqe prej 40m2 me lift,është e mobiluar në tersi më kushte te mira banimi.

Banesa ka kete renditje:

-dhomë dite,

-kuzhin,

-banjo,

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 300 + viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
181223
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 500
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
95
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
174891
Kontrata
Me Qera