Lëshohet me QIRA Banesa në Qendër të qytetit afër Hotelit “SIRIUS”

€ 200
Në Ofertë / Zbritje
ID71113
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme40 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet me qira Banesa e cila gjendët në qendër afër Hotelit “Swiss Diamond”, është e mobiluar në tersi me kushte te mira banimi, ne katin e 4-të, e përshtashme per nje person ose dy persona.

Ka këtë renditje:

 • 1 Dhomë,
 • Kuzhina,
 • Banjo dhe
 • Ballkoni.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
045/ 622 330
049/ 622 330 Viber

e-mail: burim@access-ks.com

 

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 68,400
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
82
ID
167590
Kontrata
Shitje
TOP
€ 400
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
75
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 85,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
147283