Banes 5 dhomshe me qira ne Qender mbas Teatrit Kombtare

Në Ofertë / Zbritje
ID31879
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme160 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje4
Banjo2

Përshkrimi

Banesa eshte ndertim i Ri, eshte ne qender mbrapa Teatrit Kombetar afer bankes TEB, eshte ne katin 2, e mobiluar ne tersi, me kushte shume te mira banimi dhe ka kete renditje:

 • Sallonin,
 • Kuzhinen me Trapizari,
 • 4 dhoma te gjumit,
 • 2 Ballkona,
 • 2 banjo,
 • Shpajez, dhe
 • Koridor.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
045/ 622 330 Viber
049/ 622 330

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 400
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
153863
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 140
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
65
ID
157547
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 1,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
180
ID
228547
Kontrata
Me Qera