Banes me qira ne qender mbrapa Teatrit Kombtar

Në Ofertë / Zbritje
ID64792
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme80 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Banesa gjendet ne qender prapa Teatrit, eshte ndërtim i Ri, kati i tretë,e mobiluar ne tersi, me siperfaqe 80 m2, ka ashensor dhe ka kete renditje:

– Sallon.
– Kuzhinë.
– 2 Dhoma gjumi.
– Banjo dhe wc.
– Terac dhe
Korridor.Për të parë më shumë oferta, vizito website-in: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00

Tel:
+38349/622-300 + viber
e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 350
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
60
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 550
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
159918
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 500
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
251547