Ofrohet për QIRA banesa në QENDER të Lagjeja e Muhaxherve

€ 300
Në Ofertë / Zbritje
ID71019
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme85 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo2

Përshkrimi

Leshohet banesa me qera në Lagjen e Muhagjerve te kompania Tro Construction mbi Ministri te Arsimit afer Xhamis. Banesa është ne katin e 7-të me lift i cili është funksional gjatë gjith kohes si dhe objekti ka mirëmbajtje te vazhdushmë, ka pamje te mire nga qyteti është e mobiluar ne tersi më kushte te mira banimi ka një hapsir prej 85 m2 dhe ka ketë renditje:

 • -dhomë dite me kuzhin,
 • -2 dhoma gjumi,
 • -banjo,
 • -terase,

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:049/ 622-330 Viber

e-mail:info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
86
ID
169899
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 750
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
81
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
55
Kontrata
Me Qera