BANES me QIRA ne ULPIANë te BENI DONA

€ 300
Në Ofertë / Zbritje
ID60079
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet65 m2
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Banes me qira ne ulpiane ne objektin e beni dones .Banesa eshte ne katin 6.lifti punon 24H edhe ka kushte shum te mira banimi edhe ka kete rendtije :

 

-Dhom dite me kuzhin

-Dhom gjumi

-Banjo

-Teras

 

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 601 666 + viber

 

e-mail: besim@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
156187
TOP
€ 600
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
ID
160336
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
160229
Kontrata
Me Qera