Lëshohet me QIRA Banesa tek Qafa afër Kafeve të Vogla

€ 200
Në Ofertë / Zbritje
ID76910
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme45 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet me qira banesa e cila gjendët tek qafa afër Kafeve të vogla . Banesa në fjalë është në katin e 2-të ( ka lift) , është e mobiluar në tërsi me kushte të mira banimi si dhe me hapsirë të përshtatshme për 2 persona.

Ka këtë rënditje :

– 1 Dhomë ,

– Kuzhina, dhe

– Banjo.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/ 622-300 Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
76
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
50
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 850
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
ID
150713
Kontrata
Shitje