Lëshohet me QIRA Banesa tek Sllovenia e Sportit afër Parkut të qytetit

Në Ofertë / Zbritje
ID71339
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme90 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet me qira Banesa tek Sllovenia e Sportit afër parkut te qytetit dhe me pamjete bukur nga  parku i qyteti.Banesa neë fjalë është e mobiluar në menyrë bashkohore dhe kompletuar me cdo gjë.

Ka këtë rënditje:

 • Salloni (ne sallon është edhe nje kend i punes),
 • Kuzhina me Trapizari,
 • 2 dhoma te gjumit (dhomat jane me shtretër double),
 • Banjo,
 • Ballkon dhe
 • Shpajz.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/ 622 330 Viber

e-mail: burim@access-ks.com

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

 

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 29,500
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
159042
Kontrata
Shitje
TOP
€ 180
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
173305
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 200,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
ID
160301
Kontrata
Shitje