Lëshohet me QIRA Banesa tek Sllovenia e Sportit afër ALBI Market

Në Ofertë / Zbritje
ID71855
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme80 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet me qira banesa e cila gjendët tek Sllovenia e Sportit , apo më saktësisht afë Albi Market dhe Kolegjit Fama .Banesa në fjalë është ndërtim i ri , ndodhët në katin e 5-të (ka lift), si dhe është e mobiluar në tërsi me kushte shumë të mira banimi .

Ka këtë renditje:

– Salloni;

– Kuzhina;

– 2 Dhoma te gjumit;

– 1 Ballkona,

– Shpajez (depo),

– Banjon, dhe

– Koridorin.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:049/ 622-330 Viber

e-mail:info@access-ks.com

 

 

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 33,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
60
ID
167265
Kontrata
Shitje
TOP
€ 95,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
161915
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 32,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
60.5
ID
162193
Kontrata
Shitje