Banes me QIRQ në Bregun e Diellit , tek banesat e bardha.

€ 200
Në Ofertë / Zbritje
ID86335
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme90 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Lëshohet me qira banesa e cila gjendët në Bregun e Diellit , tek Banesa e Bardha, e pozicionuar në katin e 1-rë, Banesa në fjalë është e mobiluar dhe ka kushte shumë të mira banimi .

Ka këtë rënditje:

 • Dhoma e ditës ;
 • 2 Dhoma te gjumit;
 • Kuzhina me trapizari;
 • Banjo;
 • 2 Ballkone .

Lëshohet vetëm për familjar dhe afat të gjatë!

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:+38349/ 619 666 + viber

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 62,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
91
ID
186475
Kontrata
Shitje
TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
ID
185109
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 400
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
90
ID
171339
Kontrata
Me Qera