Banes ne shitje(me flete poseduse) ne lagjen Bregu i Dielit, rr”Ndue Perlleshi”.

€ 60,000
Në Ofertë / Zbritje
ID48853
LlojiBanesa
StatusiNë Shitje
Hapsira Komplet67 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Banes ne shitje(me flete poseduse) ne lagjen Bregu i Dielit, rr”Ndue Perlleshi”, banesa ndodhet ne katin 3-t me sip. prej 67m2 e mobiluar ne teresi si dhe ka kete renditje:

 • Sallon me kuzhine,
 • 2dhome gjumi,
 • Banjo,
 • Ballkon dhe
 •  Depo                                                                                                                                                                                                  —-
 • Garazh.

Ne te njejtin çmim perfshihen edhe Depo dhe Garazha!

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 330 + viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
ID
159490
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 800
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
64.80
ID
138081
Kontrata
Shitje
TOP
€ 230
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
159574
Kontrata
Me Qera