Banesë me qira ne Lakrishte te “Beni Dona”

€ 300
Në Ofertë / Zbritje
ID59167
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet80 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Banesa eshte te “Beni Dona” ne Lakrisht, eshte ndertim i Ri, me kushte shume te mira banimi, ka ashensor (lift) qasja ne objekt eshte me ane te karteles vetem per banoret e objektit, eshte e mobiluar ne tersi dhe ka kete renditje:

-Sallonin,
-Kuzhinen,
-2 dhoma te gjumit,
-Banjon dhe
-Ballkonin.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:

049/ 612 222 Viber

e-mail: sali@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
ID
161292
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
160940
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 79,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
85
ID
28975
Kontrata
Shitje