Banesa (Lokal,Zyre,banim etj) ne Qender perball Grandit.

€ 300
Në Ofertë / Zbritje
ID56647
LlojiBanesa
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet55 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Banesa (Lokal,Zyre,,banim etj) ne Qender perball Grandit, ka 55m2 ne katin e 7-t hyrja 1, (mobilohet sipas kerkeses se qiragjis) me kushte shume te mira banimi e gatshme per shume veprimtari eshte e mobiluar ne teresi si dhe ka kete renditje:

-Dhoma e dites
-kuzhine me trapezari,
-dhoma tjeter,
-banjo dhe
-ballkon.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 612 222 + viber
e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
91
ID
268156
Kontrata
Shitje
TOP
€ 280
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
40
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 200,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
ID
160301
Kontrata
Shitje