Banesa me qera ne Tophane te Bahollt

€ 450
Në Ofertë / Zbritje
ID60899
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme100 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Leshohet banesa me qera ne Tophane te Bahollt,eshte ne katin e 5-te e mobiluar ne tersi me kushte shume te mira banimi.

Banesa oshte e lira nga data 1 shtator,banesa ka kete renditje;

-dhome dite,

-kuzhine e veqant,shpajz,

-3 dhoma gjumi,

-teras,

-garazh

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 622 300 edhe Viber

e-mail: alfred@access-ks.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.co

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 168,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
4
Madhësia m2
230
ID
241557
Kontrata
Shitje
TOP
€ 52,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
164631
Kontrata
Shitje
TOP
€ 30,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
57
ID
169646
Kontrata
Shitje