Banesa me QIRA 1+1 në Arbëri (Dragodan) të Komuna e Re

€ 300
Në Ofertë / Zbritje
ID91755
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet70 m2
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Banesa gjendët në Lagjen e Arbërisë te Komuna e Re tek banesat e tregëtisë , dhe ka sipërfaqe prej 70 m2. Banesa është e mobiluar në tersi më kushte shumë te mira banimi, e pajisur më te gjitha elementet e nevojshme per banim.

Banesa ka këtë rënditje :

– Salloni me kuzhinë

– Dhom të gjumit ;

– Terasa.

– Shpajez.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:+38349 601 666+ viber

e-mail: besim@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 450
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
84
ID
186316
Kontrata
Shitje
TOP
€ 52,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
67
ID
156260
Kontrata
Shitje
TOP
€ 520
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
94.13
ID
183960
Kontrata
Shitje