Banesa me qira ne Arberi-Dragodan, afer sallonit “Sellma&Kaci”

€ 250
Në Ofertë / Zbritje
ID54234
LlojiBanesa
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet60 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Banesa me qira ne Arberi-Dragodan, Banesa gjendet në Arbëri(Dragodan) afër sach pizza dhe sallonit “sellma& kaci”. është e mobiluar komplet dhe ka një pamje fantastike. eshte ne katin e 5-t me 60m2, e paisur edhe me rezervuar uji ujë 24h si dhe ka kete renditje:

-Dhoma e dites me kuzhine,
-dhome e gjumit,
-banjo dhe
-ballkon.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 300 + viber
049 622 300

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 400
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
250520
TOP
€ 160
Ofertë / Ofertë
ID
154065
TOP
€ 70,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
154718
Kontrata
Shitje