Banesa me qira ne Arberi-Dragodan, perbal Meridianit..

€ 330
Në Ofertë / Zbritje
ID54333
LlojiBanesa
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet80 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Banesa me qira ne Arberi-Dragodan, perbal Meridianit, afer senses, eshte ne katin e 4-t, me 80m2, e mobiluar ne teresi si dhe ka kete renditje:

-Dhoma e dites me kuzhine,
-2dhoma te gjumit,
-banjo,
-shpajz dhe
-ballkon

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 300 + viber
049 622 300

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 0
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
105
ID
139020
Kontrata
Shitje
TOP
€ 400
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
248286