Banesa me QIRA në Arbëri,në objektin Redoni perball Sach cafe dhe Sellma & Kaci.

€ 500
Lokacioni:
Hapsira e brendshme:
Type: Banesa
Statusi: Me Qera
Dhoma fjetje:
Banjo:
Garazhda:
>

Lëshohet për QIRA Banesa në Arbëri,në objektin Redoni perball Sach cafe dhe Sellma & Kaci.Banesa është e mobiluar në menyre moderne e pajisur më të gjitha elementet e nevojshmë për banimi,është në katin e 4-të me lift funksional dhe më mirëmbajtje te vazhdushme.Ka një hapsir prej 100m2,është shumë e shfrytezushme dhe ka kete renditje:
-dhome dite me kuzhin dhe tryeze,
-2 dhome gjumi,
-2 teras,
-banjo,
-wc,
-shpajz,
Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/ 619-666 Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

  • Ashensor

Similar properties

TOP
€ 400
Ofertë / Ofertë
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 330
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
60
ID
192579
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 1,150
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
150
ID
265524

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *