Banesa me qira ne Bregun e Diellit-Mati 1, tek kompleksi RREZJA

Në Ofertë / Zbritje
ID55498
LlojiBanesa
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet75 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Banesa me qira ne Bregun e Diellit-Mati 1, tek kompleksi RREZJA me 75m2 ne katin e 5-t e mobiluar ne teresi si dhe ka kete renditje:

-Dhoma e dites me kuzhine,
-2dhoma te fjetjes,
-shpajz,
-banjo dhe
-ballkon.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 300 + viber
049 622 300

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 130
Ofertë / Ofertë
ID
152084
TOP
€ 75,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
ID
144551
Kontrata
Shitje