Banesa me qira ne Bregun e Diellit, rr “Afrim Zhitia”.

€ 220
Në Ofertë / Zbritje
ID54650
LlojiBanesa
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet65 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Banesa me qira ne Bregun e Diellit, rr.”Afrim Zhitia”,  afer Raiffeisen Bank me 65m2, ne katin e 3-t, mundet ne rast arsyueshem mu ndru dhoma e gjumit, e mobiluar ne teresi si dhe ka kete renditje:

-Dhoma e dites,
-kuzhine,
-dhoma e gjumit,
-shpajz,
-banjo dhe
-ballkon.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 300 + viber
049 622 300

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 230
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
155419
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 740
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
84
ID
250614
Kontrata
Shitje
TOP
€ 120,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
134710
Kontrata
Shitje