Banesa me qira ne Bregun e Diellit, te banesat e Standartit

€ 200
Në Ofertë / Zbritje
ID54587
LlojiBanesa
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet45 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Banesa me qira ne Bregun e Diellit, te banesat e Standartit, ne katin e 2-t me 45m² eshte e mobiluar ne teresi si dhe ka kete renditje:

-Dhoma e dites me kuzhine,
-dhoma e gjumit,
-shpajz dhe
-banjo.

Per te i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 300 + viber
049 622 300

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
88
ID
146877
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
152545
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 78,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
55
ID
128512
Kontrata
Shitje