Banesa me qira ne Bregun e Diellit, tek Qendra Tregtare.

€ 300
Në Ofertë / Zbritje
ID56187
LlojiBanesa
StatusiMe Qira
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Banesa me qira ne Bregun e Diellit, tek Qendra Tregtare, rruga “Hyzri Talla”, eshte ne katin e 2-t, (ka termokos) me pamje nga fakullteti teknik e mobiluar ne teresi si dhe ka kete renditje:

-Sallon me kuzhine,
-2 dhom te gjumit
-korridor,
-Banjo, dhe
-Ballkon.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 300 + viber
049 622 300

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
60
ID
157634
Kontrata
Shitje
TOP
€ 230
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
155187
Kontrata
Me Qera