Banesa me qira ne Dardani te “Kurrizi”

€ 250
Në Ofertë / Zbritje
ID53615
LlojiBanesa
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet55 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Banesa me qira ne Dardani te “Kurrizi”, banesat e Gjelberta hy.1, ne katin e 14-t, me termokos, e mobiluar ne teresi si dhe ka kete renditje:

-Dhoma e dites,
-kuzhina me trapezari,
-dhoma e gjumit,
-banjo dhe
-ballkon.

Per ti parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 330 + viber
049 622 330

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 600
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
153672
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 0
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
67
ID
158973
Kontrata
Shitje
TOP
€ 37,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
65
ID
134407
Kontrata
Me Qera