Banesa me qira ne Emshir-Kalabri, tek “TrioContrustion”.

Në Ofertë / Zbritje
ID55473
LlojiBanesa
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet87 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Leshohet banesa me qira ne Emshir-Kalabri objekti “TrioContrustion” me 87m2 ne katin e 1-r e mobiluar ne teresi si dhe ka kete renditje:

-Dhoma e dites me kuzhine,
-2dhoma te fjetjes,
-shpajz dhe
-banjo.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 300 + viber
049 622 300

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 500
Ofertë / Ofertë
ID
254006
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 400
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
85
ID
247538