Banesa me qira ne Kalabri-Emshir, tek “Prishtina Stars”.

Në Ofertë / Zbritje
ID57392
LlojiBanesa
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet85 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo2

Përshkrimi

Banesa me qira ne Kalabri-Emshir, Prishtina Stars, ne katin e 3-t me 85m2, banesa ka 2ashensor, kamera 24h, si dhe kompleksi ka pishine mbrenda, e mobiluar ne teresi me kushte shume te mira banimi dhe ka kete renditje:

– Dhoma e dites me kuzhine,
– 2dhoma gjumi,
– 2banjo,
– shpajz si dhe
– terasa.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 612 222 Viber

049/ 612 222

e-mail: sali@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
88
ID
268120
Kontrata
Shitje
TOP
€ 49,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
67
ID
156260
Kontrata
Shitje
TOP
€ 90,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
70
ID
246412
Kontrata
Shitje