Banesa me qira ne Lagjen e Spitalit.

€ 300
Në Ofertë / Zbritje
ID50168
LlojiBanesa
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet90 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Leshohet banesa me qira ne Lagjen e Spitalit-Mati 1 ose me saktesisht perball Institutit Gjyqesor, Banesa eshte 90m2 ne katin e 2-te, banesa eshte e mobiluar mire te gjitha mobiliet i ka te reja, kuzhina me aparatur poashtu eshte e re ka edhe enenlarese, ka edhe lift 24h, Rryme 24h, Uje dhe nxemje 24h si dhe ka kete renditje:

-Sallonin me Kuzhin,
-2Dhome te fjetjes,
-Banjo,
-Korridor,
-Ballkon dhe
-Garazh.

–Lirohet nga 1 janari..

Per ti parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 300 + viber
049 622 300

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme