Banesa me qira ne Lagjen e Spitalit, rruga “Kerem Levton”, afer RRUGES B

Në Ofertë / Zbritje
ID54290
LlojiBanesa
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet67 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Banesa me qira ne Lagjen e Spitalit, rruga “Kerem Levton”, afër viva fresh te rruga B, eshte ne katin 2-t, me 67m2, me hapesir parkingu, e mobiluar ne teresi si dhe ka kete renditje:

-Dhoma e dites me kuzhine,
-dhoma e gjumit,
-banjo dhe
-ballkon.

–Lirohet prej 02.prill…

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 444 + viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 130
Ofertë / Ofertë
ID
152084
TOP
€ 380
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
139391
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
73
ID
147366