Banesa me qira ne Lagjen e Spitalit, tek rrethi per Matiqan, kompleksi Hyjnesha.

Në Ofertë / Zbritje
ID56386
LlojiBanesa
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet80 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Banesa me qira ne Lagjen e Spitalit, tek rrethi per Matiqan, kompleksi Hyjnesha me 80m2, eshte e mobiluar ne teresi si dhe ka kete renditje:

-Dhoma e dites me kuzhine,
-2dhoma te fjetjes,
-banjo dhe
-ballkon.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 330 + viber
049 622 330

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 63,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
152895
Kontrata
Shitje
TOP
€ 79,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
85
ID
28975
Kontrata
Shitje
TOP
€ 230
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
159011
Kontrata
Me Qera