Banesa me qira ne Mati 1.

€ 300
Në Ofertë / Zbritje
ID50791
LlojiBanesa
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet55 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Leshohet Banesa me qira ne Mati 1, Kompleksi Tregtia, Banesa ndodhet në katin e 5-t, është e mobiluar tërësisht ka lift dhe hapësirë për parking. Ka interfon dhe mbikëqyrje me kamerë 24 orë, si dhe ka kete renditje:

-Dhoma e dites
-kuzhine,
-dhome gjumi,
-banjo dhe
-ballkon.

Per ti parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 330 + viber
049 622 330

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 98,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
151190
Kontrata
Shitje
TOP
€ 53,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
105
ID
251827
Kontrata
Shitje
TOP
€ 63,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
ID
158754
Kontrata
Shitje