Banesa me qira ne Qender, te Qafa, tek Komuna e vjeter.

€ 150
Në Ofertë / Zbritje
ID52448
LlojiBanesa
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet36 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Leshohet banesa me qira ne Qender, tek komuna e vjeter, kati perdhes, me 36m2 me kushte te mira banimi dhe ka kete renditje:

-Dhoma e dites me kuzhine,
-shpajz, dhe
-banjo.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 300 + viber
049 622 300

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 210
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
154955
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
85
ID
252598
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 138,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
110
ID
144760
Kontrata
Shitje