Lëshohet për QIRA Banesa në Tophane tek Bahollt

€ 250
Në Ofertë / Zbritje
ID70907
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme55 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Lëshohet banesa me qira ne Tophane tek Bahollt.Banesa në fjalë ka sipërfaqe prej 55m² dhe është në katin e 3-të me lift, e mobiluar në tërsi me kushte shumë të mira banimi , duke i pasur në shfrytëzim të gjitha elementet e nevojshme .

Banesa ka këtë rënditje :

 • -Dhomë dite ;
 • -Kuzhinë ;
 • -Dhome gjumi ;
 • -Banjo ;
 • -Terasë ;

 

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:+38349/ 622 882

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 54,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
164580
Kontrata
Shitje
TOP
€ 41,500
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
71.05
ID
173344
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
45
Kontrata
Me Qera