Banesa me qira ne Ulpian, perball konviktev.

€ 220
Në Ofertë / Zbritje
ID56195
LlojiBanesa
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet60 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Banesa me qira ne Ulpian, perball konvikteve, eshte ne katin e 3-t me 60m2, (ka termokos) e mobiluar ne teresi si dhe ka kete renditje:

-Sallon me kuzhine,
-dhom te gjumit
-Banjo dhe
-Ballkon.

–Lirohet me 01.maj..

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 300 + viber
049 622 300

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 750
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
61
ID
153327
Kontrata
Shitje
TOP
€ 350
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
156339
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 270
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
80
ID
138458
Kontrata
Me Qera