Banesa me qira te Mati 1, rruga C, kompleksi Naki Trade.

€ 150
Në Ofertë / Zbritje
ID52462
LlojiBanesa
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet42 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Banesa me qira te Mati 1, rruga C, kompleksi Naki Trade,rr”Shaqir Igrishta”, kati i 5-t me 42m2, e mobiluar si dhe ka kete renditje:

-Dhoma e dites me kuzhin,
-dhome e gjumit,
-banjo dhe
-ballkon.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 300 + viber
049 622 300

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 750
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
65
ID
132031
Kontrata
Shitje
TOP
€ 0
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
40
ID
130474
Kontrata
Shitje
TOP
€ 220
Ofertë / Ofertë
ID
156272
Kontrata
Me Qera