Banesa me qira te parku i Qytetit, afer bustit “Isa Kastrati”.

€ 230
Në Ofertë / Zbritje
ID54169
LlojiBanesa
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet72 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Banesa me qira te parku i Qytetit, afer bustit “Isa Kastrati” me 72m2 ne katin e 3-t, ka uje dhe ngrohje 24h, ashensor, interfon, banesa eshte e mobiluar ne teresi si dhe ka kete renditje:

-Dhoma e dites me kuzhine,
-dhome te fjetjes,
-shpajz,
-banjo dhe
-ballkon.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 300 + viber
049 622 300

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 150
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
152462
TOP
€ 360
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
145001
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 54,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
90
ID
133692
Kontrata
Shitje