Banesa me qira te Sllovenia Sporti–afer Hotel Ambasadori(ambasada e Zvicrres)

Në Ofertë / Zbritje
ID53170
LlojiBanesa
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet80 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Banesa me qira te Sllovenia Sporti, rr”Adrian Krasniqi”, afer Hotel Ambasadori(ambasada e Zvicrres), me 80m2, ne katin e 4-t (pa lift), e mobiluar ne teresi si dhe ka kete renditje:

-Salloni me kuzhine
-2dhoma fjetje
-Banjo
-Terase te madhe

—Lirohet nga dt.01 MARS.

Per ti parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 330 + viber
049 622 330

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
158812
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 760
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
151936
Kontrata
Shitje