Banesa me qira tek Vellezrit Asllani ne Lagje te Spitalit

€ 350
Në Ofertë / Zbritje
ID52412
LlojiBanesa
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet107 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje3
Banjo2

Përshkrimi

Banesa me qira tek Vellezrit Asllani ne Lagje te Spitalit perball Spitalit QKUK-s, ne katin e 4-t objekti 6 me 107m2 e mobiluar ne teresi si dhe ka kete renditje:

-Dhoma e dites me kuzhine,
-3 dhoma te fjetjes,
-banjo,
-toalet,
-shpajz dhe
-2 ballkona.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 300 + viber
049 622 300

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 330
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
145871
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 320
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
115
ID
237019
Kontrata
Me Qera
TOP
Ofertë / Ofertë
Dhoma
8
Madhësia m2
500
ID
429697
Kontrata
Me Qera