Banesa me qira tek Vellezrit Asllani ne Lagje te Spitalit, afer Spitalit Qkuk

€ 250
Në Ofertë / Zbritje
ID52427
LlojiBanesa
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet67 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Banesa me qira tek Vellezrit Asllani ne Lagje te Spitalit perball Spitalit QKUK-s, ne katin e 4-t objekti 6 me 67m2 e mobiluar ne teresi si dhe ka kete renditje:

-Dhoma e dites me kuzhine,
-dhoma e fjetjes,
-banjo dhe
-ballkon.

–Lirohet me 01.mars, por mundemi me pa kurdo…..

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 300 + viber
049 622 300

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 750
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
83
ID
152760
Kontrata
Shitje
TOP
€ 800
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
150
ID
239949
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 450
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
95
ID
231745
Kontrata
Me Qera