Banesa ne Lagjen e Spitalit, tek super viva objekti “hoxha invest group”

€ 200
Në Ofertë / Zbritje
ID55844
LlojiBanesa
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet63 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Banesa ne Lagjen e Spitalit, tek super viva objekti “hoxha invest group”, rrugen “Beqir Kastrati”, ka 63m2 ndertim i ri, ne katin e 6-t banesa eshte e mobiluar ne teresi si dhe ka kete renditje:

-Dhome dite me kuzhine,
-dhomae e fjetjes,
-banjo dhe
-2ballkona.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 330 + viber
049 622 330

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 59,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
126
ID
257038
Kontrata
Shitje
TOP
€ 400
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
160236
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
158740
Kontrata
Me Qera