Shitet banesa në Fushë Kosovë afer shkolle Mihal Grameno

€ 53,000
Në Ofertë / Zbritje
ID51827
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme105 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje3
Banjo2

Përshkrimi

Shitet banesa ne Fush Kosov ne rr, Enver Maloku 100 metra afer shkolles Mihail Garameno e gjysem mobiluar.
Me siperfaqe 105m2 ne katin e 2 me pamje jug-lindje dhe ka ket renditje:

– Sallon me kuzhin
– 3 doma gjumi
– Dy banjo
– Shpajzin dhe ballkonin.

Po ashtu ne te njejtin objekt e kemi edhe nje banes tjeter te ngjajeshme ne kate te 2 dhe me renditje te njejt me metrazh 118 m2.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
045/ 622 330
049/ 622 330 Viber
e-mail: burim@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 600
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
153672
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 230
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
158430
Kontrata
Me Qera