Banesa ne shitje te Muhaxheret, objekti i “Besa Komerc”.

€ 890
Në Ofertë / Zbritje
ID56180
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme48 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Banesa ne shitje te Muhaxheret objekti i “Besa Komerc”, eshte ne katin e 4-t me 48m2, e mobiluar ne teresi si dhe ka kete renditje:

-Sallon me kuzhine,
-1 dhom te gjumit
-Banjo, dhe
-Ballkon.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 330 + viber
049 622 330

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 810
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
155310
Kontrata
Shitje
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
75
ID
170215
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
70
Kontrata
Me Qera