Banesat në Shitje në Rrugën A

€ 900
Lokacioni:
Hapsira e brendshme:
Type: Banesa
Statusi: Në Shitje
Dhoma fjetje:
Banjo:
Garazhda:
Id: 109517

Banesat ekskluzive gjenden në Rrugën A, pas QKUK-së, me me sip. prej  100 m². Kompleksi banesor është i ndërtuar nga ACG Construction, (në një ndër objektet me cilësinë më të lartë të ndërtimit që është bërë deri më tani), duke i kushtuar rëndësi shumë të madhe detajeve, ku fasada e saj ventiluese e bën vendbanimin shumë të ngrohtë gjatë dimrit, dhe shumë të freskët gjatë verës. Banesat moderne kanë kushte shumë të mira banimi. Banesat ndodhet në një lokacion të qetë, dhe të përshtatshëm për banim. Banesat posedojnë parkim nëntokësorë, ashensorë funksionalë, dritare antracid, ndarje muri me lesh guri kundër zhurmës. Banesat kanë ngrohje nën dysheme, dhe në çdo dhomë ka termostat për rregullimin e temperaturës. Banesat janë të gatshme për banim.

Një prej banesave është në katin e 5-të të banimit, kurse tjetera në katin e 7-të të banimit, me orientim në njërën anë lindje, kurse në tjetrën jug (gjatë tërë ditës kanë diell). Banesat kanë këtë rënditje:

– Dhomë Dite me Kuzhinë,
– 2 Dhoma Gjumi,
– 2 banjo,
– Depo ,
– Terasë.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
📞 048 303 888
🌐 www.access-ks.com
📩 info@access-ks.com
📍 Prishtinë “Rr. Luan Haradinaj”, H.84, Nr.9
📍 Prishtinë “Rr. Bulevardi Dëshmorët e Kombit”
📍 Fushë Kosovë “Rr. Besa Besë” Lokali 3-4

Kushtët

Similar properties

TOP
€ 1,200
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
110
ID
1105376
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 67,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
75
ID
1102213
Kontrata
Shitje
TOP
€ 75,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
188622
Kontrata
Shitje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *