Banesë duplex me qira ne Qender perball Hotel Grandit

€ 1,500
Në Ofertë / Zbritje
ID38839
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet280 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje2
Dhoma fjetje6
Banjo2

Përshkrimi

Banesë duplex me qira ne Qender perball Hotel Grandit ne katin e 5 (pa lift) banesa eshte e mobiluar ne tersi me kushte te mira banimi dhe ka kete renditje:

– 2 Sallona,
– Kuzhine tryezari,
– 6 dhoma gjumi,
– 2 Banjo,
– Wc,
– Shpajz,

– Teras

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:
045 622 262
049/ 612 222 Viber

e-mail: sali@access-ks.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
172865
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
172123
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 53,000
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
92
ID
168552
Kontrata
Shitje