Banesë Duplex në Shitje në Qendër

€ 380,000
Lokacioni:
Hapsira e brendshme: 192 m2
Type: Banesa
Statusi: Në Shitje
Dhoma fjetje: 4
Banjo: 2
Garazhda:
Id: 99330
Detajet:
Banesa gjendet në Qendër të qytetit ne sheshin Nena Terez. Banesa ndodhet në katin e 2 dhe 3-të,me sipërfaqe 192 m² me mundesi ndarje ne dy banesa, është e mobiluar në tërsi,me nxemje qendrore ne te 2 katet; hyrje e mbyllur me interfon, posedon kushte të mira banimi si dhe ka lokacion të qetë.
Ka këtë rënditje:
– Sallon me kuzhinë
– 4 Dhoma të gjumit
–2 Banjo
– Koridor
-Ballkon
Kontakt
📩 info@access-ks.com
📞 049 619 666
📍 Prishtinë “Rr. Luan Haradinaj”, H.84, Nr.9
📍 Prishtinë “Rr. Bulevardi Dëshmorët e Kombit”
📍 Fushë Kosovë “Rr. Besa Besë” Lokali 3-4

Kushtët

  • Ashensor

Similar properties

TOP
€ 56,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
185657
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 500
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
83
ID
187744
Kontrata
Shitje
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
86
ID
1102644
Kontrata
Me Qera

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *