Banesë EKSKLUZIVE 4 dhomshe me QIRA në Dardani te “Posta Madhe”

€ 300
Në Ofertë / Zbritje
ID79523
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme100 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Leshohet banesa ma QIRA në Dardani te “Posta Madhe” ka shkollen fillore Dardania afer,Banesa është e mobiluar në menyrë moderne e pajisur me të gjitha elementet e nevojshme për banim.

Banesa është kyqer në ngrohtoren e qytetit me termokos,është ne katin e 6-të me lift funksionale,me një siperfaqe prej 100m2.Ka kete renditje:

-Dhome ditë,

-Kuzhin,

-3 dhoma gjumi,

-Banjo,

-Wc,

-2 terasa,

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 622-300 + viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
90
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 50,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
150812
Kontrata
Shitje
TOP
€ 280
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
75
Kontrata
Me Qera